One Akaretler

ONE Akaretler’de, Bilgili Sanat X shopi go ART İş Birliği ile Sanatın Benzersiz Dünyasına Yolculuk

Sanatseverlere heyecan verici bir etkinlik sunmak üzere, Bilgili Sanat 14 Eylül’den 8 Ekim’e kadar sürecek olan ONE Akaretler’in ikinci edisyon sergisine hazırlanıyor. Bu yıl shopi go ART ile güçlerini birleştirerek düzenlenen etkinlik, farklı sanat disiplinlerinden gelen bağımsız sanatçılara yeniden ev sahipliği yapacak.

Türkiye’nin bağımsız sanatçılara yönelik ilk ve tek sergisi olma özelliğini taşıyan ONE Akaretler’in 2. edisyonu, Begüm Güney küratörlüğünde özenle seçilmiş etkileyici eserleri sanatseverlerle buluşturuyor.

shopi go ART ile yapılan iş birliği, sanatın sınırlarını daha da genişletiyor. Bu iş birliği sayesinde, shopi go ART da ilk kez fiziksel bir sergi ile sanat izleyicisiyle buluşuyor. Her iki ekibin birlikte kurguladığı bu seçki, serginin zenginliğini ve çeşitliliğini artırıyor.

Bilgili Sanat ve shopi go ART sanatseverlere, ilham veren ve etkileyici sanat eserlerini keşfetme fırsatı sunacak. Sergi, 14 Eylül’den 8 Ekim’e kadar Akaretler’de 37-39 No’lu binalarda ziyaretçilerini ağırlayacak.

Gallery

ONE Akaretler

Past Exhibitions

Check out the latest exhibitions

16882
212
24/07/2024
Sepet 0