21/09/2023

A journey into the unique world of art at ONE Akaretler

In order to offer an exciting event to art enthusiasts, Bilgili Sanat is preparing for the second edition exhibition of ONE Akaretler, which will run from September 14th to October 8th 2023.

Sanatseverlere heyecan verici bir etkinlik sunmak üzere, Bilgili Sanat 14 Eylül’den 8 Ekim’e kadar sürecek olan ONE Akaretler’in ikinci edisyon sergisine hazırlanıyor. Bu yıl shopi go ART ile güçlerini birleştirerek düzenlenen etkinlik, farklı sanat disiplinlerinden gelen bağımsız sanatçılara yeniden ev sahipliği yapacak.

Türkiye’nin bağımsız sanatçılara yönelik ilk ve tek sergisi olma özelliğini taşıyan ONE Akaretler’in 2. edisyonu, Begüm Güney küratörlüğünde özenle seçilmiş etkileyici eserleri sanatseverlerle buluşturuyor. shopi go ART ile yapılan iş birliği, sanatın sınırlarını daha da genişletiyor.

Bu iş birliği sayesinde, shopi go ART da ilk kez fiziksel bir sergi ile sanat izleyicisiyle buluşuyor. Her iki ekibin birlikte kurguladığı bu seçki, serginin zenginliğini ve çeşitliliğini artırıyor.

Bilgili Sanat ve shopi go ART sanatseverlere, ilham veren ve etkileyici sanat eserlerini keşfetme fırsatı sunacak. Sergi, 14 Eylül’den 8 Ekim’e kadar Akaretler’de 37-39 No’lu binalarda ziyaretçilerini ağırlayacak.

Sanatçılar:

Eymen Aktel, Zeynep Beler, Mutlu Aksu, Tutku Bulutbeyaz, Hazal Haznedaroğlu, Özge Akdeniz, Tao Ulusoy, Ci Demi, Ertuğrul Güngör – Faruk Ertekin, Balkan Karışman, Batu Tate, Poyraz Sayan, Berna Gülbey, Abdullah Yazıc, Can Remzi Ergen, Süha Şahin, İbrahim Gökmen, Cemal Dougan, Deniz Kozakiewicz, Etem Şahin, Bengisu Bayrak, Selver Yıldırım, Ezgi Sandıkçı, Ali M. Demirel, Isabella Lolita Amram, Kıvılcım Güngörün, SENA, Begüm Mütevellioğlu, Emir Yasin Yağmurca, Ali Kanal, Ali İbrahim Öcal, Engin Konuklu, Lara Kamhi, Esin Aykanat Avcı, Erman Gürcüm, Ekin Keser.

Press

artdog-ozel-sayi-01
press-great-place-to-work-2024-01
press-galataport
press-aman-01
press-preninsula-robb-07
press-ekoturk-01
press-artweeks-ix-01
press-bloomberg-00
press-enes-yilmazer
press-therealdeal-01
press-arch-01
press-heraldsun-01
press-2023-01
press-nat-geo-01
press-forbes-03
press-ft-00
press-domus-01
press-istanbul-modern-04
press-the-fifth-miami
press-michelin-guide-01
press-peninsula